Covid-19 travel updates | Covid-19 news | WHO recommendations for flight Covid zwrot ceny biletu za odwołany lot

Twoje prawa - której sprawy dotyczą?

Strona głóna > Twoje prawa

Opóźnienie lotu

Jeśli Pana/Pani lot nieoczekiwanie został odwołany, wtedy w rozumieniu aktualnego przepisu prawnego UE, mogą mieć Państwo prawo do odszkodowania. Odszkodowanie w zależności od długości lotu może osiągnąć nawet 600 EUR. Regulację kompensacji zawiera rozporządzenie 261/2004 WE. Rzeczoznawcy Flight Refund Kft. skutecznie mogą reprezentować Pana/Pani interesy w kwestii kompensacji po odwołanych lotach wobec linii lotniczych. Prosimy zarejestrować się teraz, aby Flight-Refund Kft. mogła pomóc w egzekwowaniu roszczeń!
Czytaj więcej

Opóźniony lot

O ile Pana/Pani lot był opóźniony ponad trzy godziny, to w rozumieniu aktualnego przepisu UE ma Pan/Pani prawo do odszkodowania. Kwota odszkodowania może mieścić się w granicach pomiędzy 250 EUR i 600 EUR. Kompensacja regulowana jest przez rozporządzenie 261/2004WE. Rzeczoznawcy Flight-Refund Kft. po opóźnieniu lotu, w celu uzyskania kompensacji posiadają niezbędne środki prawne i techniczne, skutecznie mogą reprezentować Pana/Pani interesy wobec linii lotniczych. Prosimy zarejestrować się teraz, aby Flight-Refund Kft. mogła pomóc w egzekwowaniu roszczeń!
Czytaj więcej

Odmowa przyjęcia na pokład

Odmowa przyjęcia na pokład jest kategorią najtrudniejszą do udowodnienia. Ważne jest aby pasażer posiadał dowody sugerujące, że mimo jego chęci odmówiono mu wejścia na pokład, chociaż posiadał ważną kartę pokładową, ważne dokumenty, odpowiednich rozmiarów bagaż i stawił się na bramce o odpowiednim czasie i w odpowiednim stanie.
Czytaj więcej

Odszkodowanie za bagaż

Nie ma nic bardziej irytującego niż gdy bagaż zostanie zagubiony podczas podróży. Jakie są twoje opcje w takim przypadku? Ci, którzy często podróżują samolotem, napewno już doświadczyli frustrującej, bezradnej sytuacji, gdy po wylądowaniu na próżno czekają na swój bagaż, a on się nie pojawia. Powszechne jest również, że nasz bagaż przybywa, ale nie jest w takim stanie, w jakim go nadawaliśmy. Jednak co możemy zrobić w takich przypadkach? Kto ponosi odpowiedzialność? Do kogo zwrócić się o pomoc? Niestety, w przypadku uszkodzenia bagażu i odszkodowania za bagaż, nie możemy Ci pomóc bezpośrednio. Poniżej natomiast przeanalizujemy możliwości oraz omówimy co należy zrobić.
Czytaj więcej
 
  Ogólne Warunki Umowy   
   Oswiadczenie o ochronie danych   
   FAQ